За втора поредна година стажантската програма „Дай старт на кариерата си в Джи Пи Груп АД“ приключи изключително успешно. Тя е част от дългосрочната „Програма за подбор, представяне и развитие на персонала“ в компанията.
Включиха се стажанти от Университета по архитектура, строителство и геодезия (УАСГ), Минно-геоложкия университет „Св. Иван Рилски“, Glasgow University, Висшето строително училище “Любен Каравелов”. И тази година стажантите получиха възможност да се запознаят с дейностите на компанията ни. Студентите преминаха обучение под напътствията на наставници-ментори.
На официална церемония ръководителите-ментори връчиха сертификати на всички стажанти. Ръководството на „Джи Пи Груп“ АД с радост и гордост може да обяви, че 12 от 16-те участници в програмата получиха предложение за работа и вече са част от екипа на компанията! HR отделът иска да изкаже благодарност към колегите инженери-ментори, които отделиха време и безрезервно предадоха опита си и добрите практики на нашите студенти.
По време на награждаването на студентите Боряна Паскалева, ръководител отдел ЗБУТ, коментира, че тази година в отдела й е имало трима стажанти и всички са се представили блестящо с поставените задачи. А двама от тях ще останат в екипа на „Джи Пи Груп“ АД.
„Радвам се, че виждам желание от Ваша страна. Надявам се, че ще продължите да сте така положително-настроени към работата си.“, заяви Константин Йовчев, ръководител отдел „Високо строителство“.
„Скъпи стажанти, вярвам във вашата амбициозност и талант! Благодаря Ви, че избрахте Джи Пи Груп за старт на кариерния си път! И отново ще подчертая, най-голямото ми лично удовлетворение е страхотният резултат, който дава стажантската програма!“, коментира Наталия Тулуш, ръководител отдел „Човешки ресурси“.
Заместник главният инженер на „Джи Пи Груп“ АД Георги Гигов отличи Момчил Тошков, полицаят, който скочи в ледените води на река Дунав, за да извади млада жена, направила опит да сложи край на животът си, в ежегодното издание на Достойните българи.
Прочети повече„Джи Пи Груп“ АД грабна четири отличия в двадесетото издание на най-престижния конкурс за строителство у нас, Сграда на годината.
Прочети повечеОфициалният старт на строителните дейности по изграждане на модерни системи за сигнализация и телекомуникации по жп линията Пловдив-Бургас бе даден от служебния министър Георги Тодоров и генералния директор на НКЖИ инж. Красимир Папукчийски.
Прочети повече